Kullanım Koşulları

SosyalEnerci.com‘dan hizmet almadan önce kuralları okuyunuz. Sosyalenerci.com ‘a kayıt olduktan sonra hizmetlerden faydalanmanız durumunda tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen sosyalenerci.com hizmetlerini kullanmayınız.


Genel Şartlar

sosyalenerci.com'dan aldığınız tüm hizmetler adınıza faturalanmaktadır.

● sosyalenerci.com servis hizmet fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir gün veya zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

sosyalenerci.comherhangi bir hizmet için teslimat süresinin garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.

1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.Sosyalenerci.com sorumlu tutulamaz

sosyalenerci.comFacebook,Instagram, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez. Sosyalenerci.com sorumlu tutulamaz.

● Tüm sistem kullanıcılarına  e-mail ile çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max4k limitli bir servisten yararlanan hesap 5k çekim yapamaz.

● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler 1.000 (1K) ücretidir.

sosyalenerci.com Tarafından sisteme kayıt olan her kullanıcının telefon numarasına istenildiği zaman mesaj gönderme hakkına sahiptir.

Hizmet Şartları
 

sosyalenerci.comİnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

● sosyalenerci.com  yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

● Düşüş oranları, önceki siparişlere dayalı olarak hesaplanan bir ortalama olup kesin bir garanti içermez. Yalnızca sipariş verirken referans olması için sunulmuştur ve gerçek düşüş oranı daha az veya daha fazla olabilir.

● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Hesabınız gizli olmamalıdır.


İade Şartları

 

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, sosyalenerci.com hizmetlerinde kullanılması gerekmektedir.

● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

SosyalEnerci.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı sorgusuz kapatılacaktır.

Gizlilik Politikası
 

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlemi almaktayız.

● Sisteme girilen tüm bilgileriniz ve şifreleriniz güvenli sunucularda barındırılır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. Kişi ve şahıs ile paylaşılmaz. sosyalenerci.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nıdeğiştirme hakkını saklı tutar.